نمایش اخبار

همایش یکروزه "شروع همکاری استراتژیک مپنا بویلر و CMI" متقارن با جشن 200 سالگی CMI برگزار می‌شود

دوشنبه 03 ارديبهشت 1397
print

 این شرکت در تاریخ سه‌شنبه 18 اردیبهشت سال 97 با مشارکت همکار استراتژیک خود، شرکت CMI بلژیک همایش مشترک یک روزه‌ای را به مناسبت شروع همکاری دو شرکت در سالن صدف هتل هما تهران برگزار می‌نماید.

این همایش در ادامه انعقاد قرارداد انتقال تکنولوژی و لیسانس محصولات جدید بویلر ترتیب داده شده است و مقامات و مدیران ارشد محترم سازمان‌های فعال کارفرمایی، اجرایی و سرمایه‌گذار در حوزه‌های مختلف انرژی شامل صنایع نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع معدنی دعوت و با یکدیگر دیدار خواهند نمود.

این قرار داد، شرکت مپنا بویلر را قادر نموده تا با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربیات گرانبهای خود و آخرین فن‌آوری‌های روز دنیا که از شرکت CMI دریافت می‌نماید مدرن‌ترین بویلرهای بازیافت حرارت را در رنج وسیعی از ظرفیت‌های تولیدی و مدل‌های عملکردی در داخل کشور طراحی و تولید نماید که از آن جمله می‌توان به بویلرهای بازیافت حرارتی در پائین دست توربین‌های گاز رده F و H و بالاتر اشاره کرد. این بویلرها قادر خواهند بود که کلیه الزامات پلنت‌های تولید بخار را مطابق با استانداردهای روز دنیا برآورده نمایند.

شرکت CMI که به تازگی دویستمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته دارای رتبه دوم در بازار بویلرهای بازیافت نیروگاهی در دنیا بوده و تا کنون بیش از 700 بویلر بازیافت را در سراسر جهان در پیوند با کلیه سازندگان اصلی توربین از جمله GE، زیمنس، میتسوبیشی، هیتاچی، آنسالدو و ... طراحی و تولید نموده است.

لازم به ذکر است در یکی از پروژه‌های مشترک این شرکت با یکی از شرکت های فوق در نیروگاهی در کشور فرانسه در سال 2017، موفق به ثبت بالاترین رکورد راندمان نیروگاه‌های سیکل ترکیبی در جهان شده است. 


  نظرات

آخرین اخبار