نمایش اخبار

اهداء تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی کشور در سال 97 به شرکت مپنابویلر

سه شنبه 30 بهمن 1397
print

تندیس سیمین جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی به شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا تعلق گرفت.

شانزدهمین همایش تعالی سازمانی جهت اهدای جایزه ملی بهره‌وری و تعالی، روز دوشنبه ششم اسفند ماه 97 با حضور صدها نفر از صاحبان صنایع در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار ‌شد و بر اساس اعلام، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در سطح سازمان‌های بزرگ در بازه امتیازی 550 تا 600 موفق به دریافت تندیس برتر (تندیس سیمین) در این دوره شد. 

تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی کشور در سال 1397، پس از طی مراحل تدوین اظهارنامه، بازدید از شرکت و ارزیابی، تأیید کمیته علمی و نیز کمیته داوری، به شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا اهداء شد.

در 15 سال گذشته و اهداء این جایزه به عنوان مهمترین و جامع‌ترین محک سازمان‌های متعالی و با کیفیت ایرانی، تاکنون تنها پنج شرکت از جمله شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) موفق به کسب این درجه از تعالی شده‌اند.

این مهم در گروه مپنا پس از شرکت توگا که در سال 1396 موفق به کسب تندیس سیمین شد، برای شرکت مپنا بویلر رخ داده و سهم بی بدیل گروه مپنا را در تعالی صنعت و کسب و کار میهن عزیزمان گواهی می‌دهد.

شرکت مپنا بویلر تنها با توان نیروهای داخلی و بدون بهره‌گیری از مشاوران بیرونی و به صورت جهشی به این مهم دست یافته است.

با تبریک این موفقیت به تمامی همکاران گروه مپنا به‌ویژه کارکنان شرکت‌ مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا که موفق به کسب جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی شده‌اند، دستیابی به مرزهای تعالی و در رقابت با شرکت‌های مطرح بین‌المللی در آتیه‌ای نزدیک را برای گروه مپنا آرزومندیم.


 


  نظرات

آخرین اخبار