اخبار

مناقصه شیرین سازی آب دریا
اپراتور 2

مناقصه شیرین سازی آب دریا

اوایل سال جاری مناقصه شیرین سازی آب دریای عمان با هدف تولید ۴۰۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز آب شیرین با  TDS=20 ppm و به روش SWRO توسط شرکت آب نیروی مکران به عنوان کارفرما و شرکت آفاق انرژی پارس به عنوان مدیریت پروژه (MC) در قالب پروژه EPC برگزار شد.

در مرحله ارزیابی کیفی این مناقصه بیش از ۱۰ شرکت به همراه مشارکت شرکت‌های گروه مپنا، توسعه سه و مپنا بویلر مورد ارزیابی قرار گرفتند که ماحصل آن کسب امتیاز فنی مورد نظر کارفرما توسط این مشارکت و چند شرکت دیگر بود. در ادامه، اوایل آبان ماه 1400 پیشنهاد فنی و مالی با مشارکت مپنا بویلر و توسعه سه تدوین و به کارفرما تقدیم شد. نهایتا نتیجه این مناقصه اواخر آذرماه 1400 اعلام شد و طی آن شرکت توسعه سه مپنا به عنوان رهبر این مشارکت، برنده مناقصه اعلام شد.

این پروژه شامل احداث یک واحد آب شیرین کن به ظرفیت 40 هزار متر مکعب در شبانه روز با TDS=20 ppmو  همچنین احداث پست برق 230 KV/20 KV و محل اجرای آن منطقه‌ای در حدود 15.8 کیلومتری شرق شهر چابهار و پس از روستای رمین می‌باشد.

شایان ذکر است که پروژه مذکور بخشی از طرح یوتیلیتی متمرکز آب نیروی مکران و در راستای تامین آب دمین، آب سرویس و آب شرب مجتمع پتروشیمی نگین مکران می‌باشد که مقرر است ظرف مدت 24 ماه احداث و راه‌اندازی شود.

 

مطلب قبلی بازدید شرکت مهر پترو کیمیا و ناموران
مطلب بعدی برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت مپنابویلر

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

482 رتبه بندی این مطلب:
3/3
1رأی موافق 0رأی مخالف
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته