کاتالوگ و نشریات

کاتالوگ عمومی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، شرکتی است توانمند که در زمینه طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع بویلرهای بازیافت حراتی، واترتیوب (پکیج/صنعتی/نیروگاهی) و تجهیزات جانبی مرتبط در بخش‌های نیرو، نفت و گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می‌کند.

کاتالوگ محصولات

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا شرکتی است توانمند که به عنوان یکی از شرکت‌های گروه مپنا در راستای خلق ارزش برای مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان از طریق طراحی، تامین، ساخت، نصب، راه‌اندازی، تامین مالی، تعمیرات، ارایه خدمات و مدیریت پروژه در زمینه انواع بویلر و تجهیزات نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می‌نماید.

کاتالوگ پروژه‌ها

باتوجه به ماهیت پروژه محور بودن شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، با بهره‌گیری از کارکنان متخصص، متعهد و با تجربه، همچنین پیاده‌سازی نظام مدیریت پروژه‌ها برا اساس استاندارد PMBOK در حوزه‌های دانشی مدیریت یکپارچگی، مدیریت گستره، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت ریسک و ... توانسته است در زمینه اجرا و راهبری کلیه پروژه‌های نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی (به صورت EP، EPC، C، MC و ....) نقش به سزایی را در سازمان ایفا نماید.

کاتالوگ خدمات

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در راستای افزایش رضایت مشتریان، تمرکز بر نیاز آنها را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به توانمندی‌ها و تجربیات موجود، خدمات گسترده‌ای را به مشتریان ارائه می‌نماید.

بروشور آب

نیاز مبرم صنایع به آب و خصوصا بخار باکیفیت و همچنین تضمین کارکرد مناسب بویلرهای پالایشگاهی و نیروگاهی، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا را بر آن داشت تا در راستای اهداف بلندمدت گروه مپنا با تسلط کامل به موضوعات فنی و بهره گیری از توان متخصصین خود در حوزه شیمی آب و فرآیندهای مربوطه، از سال 1393 اقدام به طراحی، تامین و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب و اجرای پروژه‌های این حوزه در قالب قراردادهای EPC و EPCF در صنایع مذکور نماید.

کاتالوگ آزمایشگاه

آزمایشگاه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا یک واحد کسب و کار استراتژیک است که با ماموریت ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت مطلوب راه‌اندازی شده است.

کاتالوگ آب

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، از سال 1390 در راستای برنامه‌ی استراتژیک خود و سیاست‌های گروه مپنا، محصولات و فعالیت خود را در زمینه تصفیه آب و پساب برای کاربردهای مختلف توسعه داد. 

 
کاتالوگ لیان

شرکت گروه مپنا به همراه شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا و شرکت تعمیرات و نگهداری مپنا موفق به اخذ یکی از بزرگترین پروژه‌های SWRO طی مناقصه‌ای با حضور 20 شرکت معتبر در حوزه آب گردید. پروژه مذکور پروژه سرمایه‌گذاری، ساخت، نصب، اجرا و بهره‌برداری 15 ساله کارخانه آب شیرین کن شهر بوشهر با ظرفیت 35000 مترمکعب در روز بوده که می‌بایست ظرف 18 ماه اجرا و بهره برداری گردد.