اخبار

در شرکت مپنا بویلر طراحی، مهندسی و تأمین شد

شنبه, 21 تیر,1399 | تعداد بازدید : 1048

در شرایط فعلی با توجه به شیوع بیماری همه گیر ویروس COVID-19، مپنا بویلر نیز در راستای تعهد مسئولیت اجتماعی خود ایفای نقش نموده و به منظور کمک به زنجیره بهداشتی کشور، طراحی و ساخت یک دستگاه اکسیژن ساز موبایل را در دستور کار خود قرار داده است.

این دستگاه اکسیژن ساز که ظرفیت تولید اکسیژن آن برابر 500 نرمال لیتر بر دقیقه بوده، کل سیستم آن بصورت پکیج در کانتینر موبایل 20 فوتی نصب خواهد شد.

شایان ذکر است تا کنون طراحی پروژه مذکور به اتمام رسیده و سایر مراحل تامین، ساخت، نصب و راه اندازی آن به زودی انجام و کانتینر اکسیژن ساز موبایل تحویل بخش تجهیزات پزشکی مپنا (شرکت تبسم) خواهد شد.

گواهی تحویل بویلرهای نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان دریافت شد

دوشنبه, 16 تیر,1399 | تعداد بازدید : 735

با تلاش همکاران شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با امضای گواهی FAC  بویلرهای واحد اول مبادله و رسماً تحویل قطعی شد و با امضای گواهی PAC  بویلرهای واحد دوم نیز تحویل موقت شد.

بازگشت به کار همکاران شرکت مپنابویلر در سال جدید

شنبه, 16 فروردین,1399 | تعداد بازدید : 1310

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا جهت يکسان‌سازی روند بازگشت به کار همکاران، دستورالعمل‌های لازم را تدوين نمود تا علاوه بر کمک به مراقبت از سلامت همکاران، در مقابله با شیوع ویروس کرونا و کنترل انتقال آن در محیط کار و در نهايت جامعه، به وظیفه مسئولیت اجتماعی خود در قبال ذینفعان عمل نماید.

اقدامات گسترده شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در جهت مقابله با ویروس کرونا

ﺳﻪشنبه, 12 فروردین,1399 | تعداد بازدید : 1179

با توجه به تهدید این ویروس برای جامعه، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا بر اساس مسئولیت اجتماعی خود در قبال ذینفعان و همچنین کنترل این بحران، از همان روزهاي نخست اقداماتی را پیش‌بینی و اجرا کرد. در مراحل اولیه شیوع این بیماری در کشور در تاریخ سوم اسفند ماه بود که این شرکت، همسو با ساختار و سیاست‌های مدیریت بحران، کمیته‌ای با عنوان "بهداشت و مقابله با شیوع ویروس کرونا" با هدف وضع قوانین و تصمیمات کلان در این حوزه و متشکل از مدیرعامل شرکت مپنا بویلر و مدیران ارشد مرتبط سازماندهی نمود و هر روزه اقدامات مقتضی جهت کنترل شیوع و آسیب این ویروس را تصویب و اجراء کرده است.

اولین234579

انتخابگر پوسته