اخبار

بازدید وزیر صمت از کارخانه فینینگ و فرمینگ شرکت مپنابویلر
اپراتور 3

بازدید وزیر صمت از کارخانه فینینگ و فرمینگ شرکت مپنابویلر

بازدید وزیر صمت از کارخانه فینینگ و فرمینگ شرکت مپنابویلر

روز سه شنبه 11 خردادماه جناب آقای دکتر رزم‌حسینی، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت با همراهی نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مدیران سازمان‌ها و ادارات دولتی استان با حضور در مجتمع الهیه، از کارخانه فینینگ و فرمینگ شرکت مپنا بویلر بازدید نمودند.

در این بازدید مدیر محترم عامل، جناب آقای مهندس رجبی نیز ضمن معرفی بخش‌های مختلف این مجموعه به وزیر صمت، روند فعالیت این واحد تولیدی را به ایشان توضیح دادند و ظرفیت‌ها، مشکلات و نیازهای این کارخانه را تشریح کردند.

این کارخانه در زمینی به مساحت 22 هکتار شامل 27000 مترمربع سالن سرپوشیده و 6 هزار مترمربع انبار سرپوشیده، احداث شده و دارای 6 خط تولید لوله‌های پره‌دار(فین‌دار) با ظرفيت توليد ساليانه 100 هزار شاخه فین تیوب، با فین مارپیچ جهت ساخت هارپ‌ بویلرهای بازیاب حرارات مورد استفاده در نیروگاه‌های سیکل ترکیبی می باشد. همچنین برخی از اجزای بویلرهای صنعتی از قبیل اکونومایزر، سوپرهیتر، واتر وال ها و ... در این کارخانه تولید می‌گردد.

کارخانه فینینگ و فرمینگ شرکت مپنابویلر که قابلیت اشتغال‌آفرینی برای 140 نفر در سه شیفت کاری را دارا می باشد با به کارگیری نیروی کار محلی و بومی و رفع نیاز داخلی کشور به این تجهیزات کمک شایانی به اقتصاد منطقه نموده است.

مطلب قبلی گواهی تحویل دائم بویلرهای واحد اول نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم اخذ شد
مطلب بعدی ترجمه مجموعه استانداردهای GRI 2020 منتشر شد

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

1198 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
0رأی موافق 0رأی مخالف

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر